56. Auction, Catalogue no. 298

Sati Zech (*1958)

2 Haufen 16.7.08   Sold!

Öl auf Papier
21.0 × 29.5 cm

Signiert, datiert.

en Oil on paper. Signed, dated.

Object no. 18282-208

Overview Sati Zech (*1958)